גל גל אש

ג'אגלינג

 מהו הג'אגלינג

תחום הג'אגלינג (או להטוטנות בעברית) תפס תאוצה בשנים האחרונות וכבר מזמן זהו לא עולמם של אנשיי קרקס בלבד.
עוד ועוד יתרונות ומעלות מתגלות עם השנים למי שעוסק בתחום הלהטוטנות כגון : כושר, חיזוק הביטחון העצמי, העצמה אישית כלפי החברה והסביבה, קורדינציה, שימוש נכון באיבריי גופנו ולא רק בחלק מהם, חיזוק האונה הימנית של המוח (אצל איטרים חיזוק האונה השמאלית), ריכוז עד רמת מדיטציה ועוד ועוד...
בנוסף, ישנה סברה שאימון להטוטנות של כמה חודשים, מקל על הסימפטומים, של ילדים הצורכים רטלין באופן שיגרתי.
 
סדנת ג'אגלינג
 
 
מטרת סדנת הג'אגלינג (להטוטנות) אינה להפוך תוך שעה או שעתיים אנשים לצוות קרקס מיומן. המטרה להכיר אלמנטים (כלי להטוטנות) רבים השונים זה מזה בדרך הפעלתם, צורתם וצבעם, הכול באווירה טובה, מוסיקה מתאימה והרבה הומור.
ניתן לשלב את הסדנה כמעט בכל אירוע כגון: ימי הולדת, בר מצווה (וכמובן בת מצווה), אירועי חברה, ימי גיבוש ועוד ועוד...וחשוב לזכור: להטוטנות לא תלוית גיל אלא תלוית מצב הרוח!!!

לימוד ג'אגלינג

לכל מי שחלם ולא ידע מאיפה מתחילים. לכל מי שניסה ולא ידע איך להמשיך. לכל מי שיודע אבל רוצה ללמוד עוד. בשביל כולכם אני כאן. אשמח ללמד יחידים, זוגות או קבוצות ובתיאום משותף נמצא את הזמן והמקום הנוח לכולנו.

ספיישל לימוד

למי שרוצה להפתיע, ילד בר- מצווה את אורחיו, חתן או כלה ביום חתונתם או כל אחד עם המאורע המיוחד שלו.. ניתן ללמוד אלמנטים מסוימים, כשבסוף הלימוד, בזמן האמת יופיע אותו אדם בהופעת בכורה, עם אש אמיתית, חמה ומסוכנת, מופע שישאיר את הקהל מופתע, נפעם ומרוגש. 

 

צור קשר: גל גל אש 050-3597993 gal@galgalesh.com